Nabízíme

OKNA - více info zde

Vyrábíme euro okna a dřevěná okna. Okna dodáváme včetně doplňků jako kování, kliky, parapety, okapy, žaluzie apod.

DVEŘE - více info zde

Zabýváme se dodávkou a montáží nejrůznějších dveří a dveřních stěn včetně atypických. Pro naše zákazníky provádíme kompletní servis od zaměření, výroby a montáže po dodávku kování a doplňků dveří.

NÁBYTEK - více info zde

Vyrábíme a montujeme nábytek na míru dle požadavků našich zákazníků. Nábytek vyrábíme do bytů, domů, rekreačních objektů, kanceláří, hotelů a ostatních obytných či průmyslových budov. Nábytek vyrábíme z lamino desek, dýh i z masivu a to nejen pro interiéry, ale také exteriéry.

KUCHYŇSKÉ LINKY - více info zde

Naše truhlářství vyrábí kuchyňské linky a další nábytek do kuchyně na míru. Dodáváme nejen kuchyňské linky, ale také spotřebiče a další doplňky dle požadavků zákazníka s možností výběru vnitřního vybavení.

PLOTY A PERGOLY - více info zde

Na zakázku vyrábíme a dodáváme pergoly, altány, přístřešky a další drobné dřevostavby. Veškeré dodávky zajistíme včetně zednických, zámečnických, klempířských a ostatních požadovaných prací.

OSTATNÍ NABÍDKA - více info zde

Dodáváme a montujeme také schody, zábradlí, interiérové podlahy, venkovní dřevěné terasové podlahy, interiérové a exteriérové obklady, provětrávané fasády a další .