Kuchyně je srdcem domova, a proto je důležité, aby byla nejen funkční, ale také esteticky příjemná a vyhovovala vašemu osobnímu stylu. S použitím lamino desek, nebo masivního dřeva a prvotřídních výsuvů a dalších prvků, vytváříme kvalitní kuchyňské linky na míru s dlouhou životností.

Každý projekt je pro nás jedinečný a společně s vámi se zaměřujeme na optimální uspořádání skříněk, využití prostoru a ergonomický design. Zabýváme se i výběrem a dodávkou vhodných spotřebičů. Bez ohledu na velikost místnosti či specifické požadavky vám pomůžeme vytvořit kuchyňskou linku, která bude vyhovovat vašim představám a stane se ohniskem vašeho domova.

Kuchyňská linka s ostrůvkem

Prostorná kuchyně v barevné kombinaci bílého lesku a šedé matné barvy doplněna dýhovanými policemi v ostrůvku a dýhovaným stolem s na míru vyrobenými podnožemi. Pracovní deska z kamene, podvěsný dřez údrží nádherně čistý design a linie.

Kuchyňská linka do L

Bílá barva ve spojení se světlým dubem na desce stolu a na podlaze zkrátka funguje. Čistý minimalismus. Ve spodních skříňkách se využily zafrézované úchytky, které působí decentně. Otevírání horních výklopů je řešené pomocí elektrického otevírání ServoDrive, to zajistí komfortní a snadné zavírání.

Kuchyně do nájemních bytů

Kuchyňská linka s dostatkem úložných prostor v tmavším odstínu. Nechybí vestavná myčka, lednice a horkovzdušná trouba s indukční varnou deskou. Vše co budoucí nájemník náležitě ocení. Takhle jsme realizovali kuchyně v různých provedeních a dekorech do dvou bytových domů.

Kuchyňské linky - galerie

Na fotografiích vidíte ukázky realizovaných prací:

Dále vyrábíme:

Okna Dveře Vestavěný nábytek Pergoly a obklady budov Schodiště a ostatní