V naší truhlářské firmě se zaměřujeme i na kvalitní a precizně provedená dřevěná schodiště, která představují skvostnou ozdobu interiéru každého domu či bytu. Kromě toho nabízíme široký výběr materiálů, povrchových úprav a dekorů, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější pro vaše prostředí.

Mimo to jsme otevřeni jakýmkoliv atypickým výrobkům ze dřeva, které si přejete. Naše dovednosti nám umožňují vytvořit mnohé od krytů radiátorů až po dřevěný box na zbraně, omezení se nacházejí pouze v představivosti každého z nás. V případě potřeby jsme schopni vyrábět i drobné ocelové prvky, které mohou být součástí vašeho dřevěného výrobku.

Naše dlouholeté zkušenosti a vášeň pro truhlářskou práci nám umožňují garantovat vysokou kvalitu a preciznost provedení každého výrobku. Máme na paměti nejen estetické hledisko, ale i funkčnost a dlouhou životnost našich výrobků.

Dřevěná schodiště

Vyrábíme samonosná schodiště, provádíme obklady betonových schodišť a realizujeme také ocelová schodiště s dřevěnými stupnicemi. Součástí dodávky také mohou být madla, zábradlí a galerie. Na fotografii je rustikální dubové lakované schodiště s bočním lištováním stupňů a podstupnic v bílé barvě.

Práce s epoxidem

Esteticky nevšední a moderní vzhled, to je kombinace dřeva a epoxidu, který lze krom průhledného vzhledu tónovat do mnoha barevných variant a průhledností. Kromě servírovacího prkénka se hodí i ve variantě pro jídelní a konferenční stoly nebo hodiny.

Individuální výrobky

Lavicové sezení, které bylo instalováno okolo vzrostlého stromu. Rádi pro vás zhotovíme různé atypické výrobky ze dřeva, pokud je potřeba včetně drobných ocelových prvků, které mohou být součástí vašeho dřevěného výrobku. Vyráběli jsme už například dřevěný box na zbraně do zavazadlového prostoru z amerického ořechu, repliku starého brusu, cyklistické a parkurové překážky, gravírované žetony, stojany na víno a mnohé další.

Galerie realizovaných prací

Dále vyrábíme:

Okna Dveře Kuchyně Vestavěný nábytek Pergoly a obklady budov