Vyrábíme nábytek na míru, ať už jako jednotlivé kusy doplňující původní vybavení, nebo dodávky celých interiérů jak pro komerční, tak soukromý sektor. Naší výhodou je zakázková výroba, tudíž žádné provedení není problém.

Jsme hrdí na naši spolupráci s bytovými architekty, kteří jsou k dispozici i našim zákazníkům. S jejich pomocí získají profesionální návrh všech částí interiéru. Díky této spolupráci je zajištěno, že veškeré prvky interiéru budou sladěny dohromady a vytvoří harmonický a útulný prostor. S týmem zkušených architektů mohou naši zákazníci dosáhnout skutečně vysokého standardu a jedinečného vzhledu svého domova, nebo komerčního prostoru.

Spolupracujeme s bytovými architekty, kteří navrhnou a zajistí sladění všech částí interiéru.

Skříně, šatny, komody, šuplíky, dostatek úložných prostor dnes využije každý. Místo na drobnosti, nebo velká vestavěná skříň. Ale i postele, knihovny, police a poličky, stoly, stolky, koupelnový nábytek, jídelní stoly, pro Vás vyrobíme na míru, z materiálu dle Vašeho přání s pečlivostí. Z komerčních prostor jsme například realizovali zubní ordinace, kanceláře, knihovnu, kavárny, horské apartmány.

Bytový design

Obývací televizní stěna vyrobená z lamino desek v dubovém dekoru s kombinací krémově bílé. Plné části skrývají úložné prostory a pro podtrhnutí domácí atmosféry je v horní liště zakomponováno LED osvětlení.

Nábytek komerčních prostor

Vybavení stomatologické kliniky, provedení z odolných materiálů s použitím bílého corianu. Do dalších reprezentativních místností se využívala dřevěná dýha.

Nábytek z masivního dřeva

Komoda převážně rustikálního vzhledu lakovaná do odstínu RAL. Kombinace dvířek a šuplat, otvírání za dřevěné knopky stejného odstínu.

Jídelní, konferenční a kancelářské stoly

Usednout za kvalitní stůl je zkrátka radost. Dubová spárovka ošetřená třemi vrstvami přírodního oleje a designové podnože. Podnože mohou být typizované, nebo zajišťujeme i výrobu podnoží na míru z různých materiálů.

Nábytek - galerie

Na fotografiích vidíte ukázky námi realizovaných prací:

Dále vyrábíme:

Okna Dveře Kuchyně Pergoly a obklady budov Schodiště a ostatní